RUČNÍ VÝROBA DŘEVĚNÝCH DIDAKTICKÝCH POMŮCEK

Váš nákupní košík je prázdný

O nás

Dobrý den,

děkujeme Vám, že jste si udělali čas a navštívili naše internetové stránky. Dovolte nám, abychom se Vám několika slovy představili.

Už od konce roku 2009 navštěvujeme mateřské školky se svými výrobky a nacházíme zde spoustu inspirace pro různá vylepšení a nápady na nové didaktické pomůcky. Tímto bychom chtěli všem moc poděkovat za to, že si na nás udělali čas a pomohli nám svými skvělými nápady a připomínkami vytvořit sortiment výrobků, který bychom Vám rádi představili.

Začínali jsme s jedním výrobkem - dřevěným divadlem. Dnes máme ve své nabídce výrobků sedm. Postupně jsme svoje portfolio rozšířili o dřevěný kalendář, narozeninové kolo, didaktický rámeček, dřevěné kostky, modul „docházka“, rámeček s plexisklemkostkolet.

Chtěli bychom přispět k návratu tradičního českého řemesla - ruční výroby hraček ze dřeva. Máme velký respekt před našimi předky, kteří si z generace na generaci vyměňovali svoje zkušenosti a vyráběli opravdu krásné a kvalitní hračky. Ještě dnes po mnoha letech je můžeme najít na půdě starých chalup a stavení a dělají radost některým dnešním dětem. I my se snažíme vyrábět didaktické pomůcky, které Vám i Vašim dětem mají co nabídnout.

Nechceme tvrdit, že vše bylo a je snadné. Jistě i my děláme chyby, a proto Vás chceme poprosit, abyste nás na naše chyby upozornili. Jedině tak se jich můžeme do budoucna vyvarovat. Vaše důvěra je pro nás nejdůležitější.

Ještě jednou děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Za všechny Vás zdraví a přeje krásný den

Alena Pavlíková